Vyberte si byt

O projekte
Rubicon Púchov

Rubicon Púchov ponúkne 1 až 4-izbové byty s výmerami od 33 m² až do 129 m².

Novostavba vyrastie v centre mesta Púchov na ulici Dvory. Po dokončení výstavby rezidenčného bytového domu vznikne bývanie rodinného typu s výborným dispozičným riešením jednotlivých bytov, nadštandardne veľkými balkónmi a parkovaním.

Opýtajte sa nás

Štandard projektu

Opis štandardnej stavebnej realizácie bytového domu, bytov a nebytových priestorov v bytovom dome a prehľad ich vybavenia v stave HOLOBYT.

Podrobnosti a kompletný zoznam štandardnej stavebnej realizácie bytového domu a bytov nájdete TU.

Deliace medzi-bytové steny

Medzibytové deliace priečky medzi bytmi kombinovaná železobetónová konštrukcia s akustickými murovanými stenami z tehál. Interiérové deliace priečky v byte sú kombináciou sadrokartónových priečok s tehlovými priečkami hrúbky 100 mm.

Okná

Plastová konštrukcia. Otváravo-sklopné okno s tepelne izolačným trojsklom.

Loggie a balkóny

Podlaha je tvorená mrazuvzdornou dlažbou. Kovová konštrukcia zábradlia s priehľadnou výplňou. Jednotlivé balkóny oddelené tieniacimi lamelami.

Konštrukčný systém stavby

Nosný systém budov je tvorený železobetónovou konštrukciou s murovanými obvodovými stenami.

Zobraziť viac

Vykurovanie

Vykurovanie jednotlivých obytných miestností je doskovými vertikálnymi radiátormi. V kúpeľni je rebríkový radiátor. Reguláciu teploty v jednotlivých miestnostiach umožňujú automatické termostatické hlavice.

Vzduchotechnika

Odvetranie priestorov kúpeľní a WC je zabezpečené ventilátorom v priestore bytu. V kuchyni je možné osadiť digestor s vývodom do vzduchotechnického potrubia. V bytoch na najvyššom podlaží príprava na chladenie.

Garáže a parkovanie

Parking je zložený z garážových parkovací státí v parkovacom dome, krytých parkovacích státí na 1NP a vonkajších parkovacích plôch. S možnosťou prevodu do osobného vlastníctva.

Spoločné priestory

Štuková omietka a biela maľba, svietidlá a núdzové osvetlenie. Hliníkove vstupné dvojkrídlové dvere s izolačným trojsklom a čistiacou rohožou. Poštové schránky a audio-video vrátnik pre byty pri vstupe do objektu a kvalitné moderné výťahy.

Dvere, podlahy a obklady

Vstupné dvere do bytu: protipožiarne - plné, osadené v oceľovej zárubni. V miestnostiach je cementová liata podlaha bez nášlapných vrstiev. HOLOBYT nezahŕňa interiérové dvere, obklady kúpeľní a kuchyne.

Povrchová úprava stien

Na murivá a stropy je použitá štuková omietka. Vnútorná omietka je ošetrená náterom bielej farby. Kúpeľne a kuchyne sú omaľované bielou farbou s výnimkou miest pod obklady a kuchynskú linku.

Pivničná kobka

Požiarne odolné dvere v oceľovej zárubni pri vstupe do spoločných pivničných priestorov. Keramická dlažba na podlahe. Rozdelenie jednotlivých kobiek latkovou priečkou.

Zdravotechnika

Predpríprava na závesné WC so zabudovanou nádržkou, umývadlo so stojankovou batériou a vaňu s nástennou zmiešavacou batériou a sprchovým setom. Verzia HOLOBYT je bez zariaďovacích predmetov.

Parkovanie

Parking je zložený z garážových parkovací státí v parkovacom dome, krytých parkovacích státí na 1.NP a vonkajších parkovacích plôch s možnosťou prevodu do osobného vlastníctva.

Plán parkovania Rubikon Púchov

Harmonogram výstavby

Aktuality

19. január 2021
Hrubá stavba dokončená

Hrubá stavba projektu Rubicon Púchov je dokončená. Práce pokračujú podľa plánu. Projekt vsupuje do poslednej fázy, ktorej súčasťou bude dokončeni interiérov, kolaudácia a následné odovzdávanie bytov. 

29. jún 2020
Hrubá stavba bytového projektu Rubicon pokračuje podľa harmonogramu


Rubicon Púchov  rastie do výšk presne podľa plánu. Čoskoro bude možné vidieť kompletnú hrubú stavbu a práce sa presunú do vnútra budovy. 

Projekt sa teší veľkému záujmu, aktuálne je predaných viac ako 75 % bytov, preto sa naskytá posledná možnosť kúpy bytov v tomto bytovom projekte.

Spoločnosť Reinoo samozrejme týmto projektom v Púchove nekončí. Sledujte nás a dozviete sa viac.

17. december 2018
Rubicon Púchov má novú webstránku!

Rubicon spúšťa novú webstránku! Každý kto hľadá nový domov si od dnes môže prezrieť celý stavebný projekt a jeho detaily. Na novej webstránke www.rubiconpuchov.sk návštevníci nájdu kompletný zoznam bytov, ich cien, pôdorysov a rozmerov. Dozvedia sa takisto informácie o pridaných hodnotách projektu, ale aj informácie o obsadenosti bytových jednotiek a možnostiach financovania. To všetko obohatené množstvom vizuálizácií a obrázkov, ktoré veľa napovedia o tom, akým projektom Rubicon skutočne je.

Nech sa páčí, vstúpte :)

Máte záujem o nový domov?
Dohodnite si s nami stretnutie

Vyplňte kontaktný formulár a čoskoro sa uvidíme v našom showroome, kde Vám projekt predstavíme.

Pozn.: Kontaktný formulár neslúži na priamu rezerváciu bytu.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Viac informácií. Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí a budú spracovávané v súlade s našim memorandom. *
Pred odoslaním musíte vyplniť súhlas so spracovaním osobných údajov
Prosím vyplňte všetky požadované polia:
Kontaktný formulár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za Váš záujem, čo najskôr Vás budeme spätne kontaktovať.
Kontaktný formulár nebolo možné odoslať. Prosím kontaktujte nás priamo na bytypuchov@reinoo.com alebo +421 911 590 013.
E-mailová adresa nie je zadaná v správnom tvare
Mgr. Tomáš Surovčák

Mgr. Tomáš Surovčák

Predajca

Mgr. Vladimíra Zajacová

Mgr. Vladimíra Zajacová

Predajca

Rubicon Púchov - predajné miesto

Byty Púchov
Dvory 1932
020 01, Púchov

Časy prezentácie projektu vám radi naplánujeme podľa vašich časových možností